RuKorepetycje.pl

facebook facebook

Zanim wydasz pieniądze, warto przeczytać do końca.

Zajmie to kilka minut, a zaoszczędzisz naprawdę wiele czasu i pieniędzy.

wykrzyknik

Bezpłatne zajęcia z języka rosyjskiego.

Nasza szkoła oferuje trzy darmowe lekcje próbne. Jeśli po tych próbnych lekcjach uczeń nie zdecyduje się na kontynuację, to nie będzie musiał płacić za te zajęcia. Po lekcjach próbnych uczeń decydując się na dalsze zajęcia,  kontynuuje zajęcia w trybie normalnym.

Obraz metody sputnik

Poznaj metodę SPUTNIK!

Czy wiesz, że Sputnik - „Спутник”, to nie tylko pierwszy sztuczny satelita ziemi, ale także  twój najlepszy przyjaciel w długiej podróży nauki języka rosyjskiego?

To prosta i niezwykle skuteczna metoda polegająca na konwersacjach z nauczycielem, czyli najbardziej naturalna ze wszystkich dostępnych metod nauki języka.

Niezawodna metoda i łatwa nauka rosyjskiego.

Nauka rosyjskiego tradycyjnymi metodami jest metodą powolną. Nauka odbywa się szablonowo, według podręczników i zadaniami domowymi. W ten sposób nauka języka rosyjskiego jest nie tylko nudna i powolna, ale zależna od indywidualnych zdolności ucznia. Nasza metoda jest naturalną metodą i nie zależy od indywidualnych zdolności ucznia. Jest tak, gdyż uczeń uczy się języka, tak samo, jak dziecko uczy się mówić w języku ojczystym od urodzenia. Nikt z nas w dzieciństwie nie uczył się żadnych reguł językowych. Wszystko odbywało się naturalnie, podczas rozmowy z rodzicami i przyjaciółmi. Nasza szkoła oferuje specjalnie opracowane konwersacje, które już od pierwszych zajęć dają rezultaty i poczucie, iż „naprawdę potrafię mówić po rosyjsku".

Rosyjski online z Rukorepetycje to odpowiednia i dogodna nauka dla ludzi w każdym wieku.

W naszej szkole nauka języka rosyjskiego jest odpowiednia dla każdego przedziału wiekowego. Dla osiągnięcia tych samych wyników, uczeń nie musi być dzieckiem. Każda osoba osiągnie świetny rezultat, nawet osoba w podeszłym wieku. Nauka języka rosyjskiego staje się tak samo łatwa i szybka, jak u dziecka.

Słabsza pamięć do nauki, nie musi oznaczać, iż nauka rosyjskiego musi być powolna lub niemożliwa.

Czym najczęściej zniechęca ucznia tradycyjna, szablonowa metoda nauczania, według tradycyjnego podręcznika lub z zastosowaniem środków multimedialnych? Jest to nuda, a także słaba pamięć do zapamiętywania wszystkich osobliwości języka rosyjskiego.

Nauka rosyjskiego według naszej szczegółowo opracowanej metodzie przełamuje stereotypy. Dzięki dużej szybkości nauczania nie ma mowy o nudzie. Stałe wielokrotne powtarzanie gwarantuje całkowite obejście kwestii pamięci do szczegółów języka rosyjskiego. Kursant po prostu z łatwością wchłania język. Szczególnie tempo, z jakim odbywają się lekcje, wpływa na skuteczność, tym samym ekonomię twojego czasu i pieniędzy.

Jak nasza metoda pomaga osiągać rezultaty, a nauka języka rosyjskiego staje się przyjemnością.

Nauka rosyjskiego online z nami to świetne spędzenie czasu. Duży nacisk kładziemy na dynamiczne prowadzenie lekcji. Dzięki temu kursant nie ma czasu na nudę. To sprawia, iż kursant podczas naszych lekcji mówi trzykrotnie więcej, niż przy tradycyjnych zajęciach języka rosyjskiego. Dynamika powoduje, że uczeń jest zmuszany do szybkich odpowiedzi i odpowiadania bez żadnego namysłu na pytania. Uczy się mówić automatycznie. Tak samo, jak w życiu codziennym. Dlatego nasi kursanci są doskonale przygotowani do styczności z żywym, rzeczywistym językiem rosyjskim, w każdej sytuacji życiowej.

Uczyć się języka szybko, oznacza przede wszystkim, uczyć się języka dobrze.

Tempo nauczania języka rosyjskiego sprawia, iż kursant nie ma czasu na myślenie w języku polskim. Tempo zajęć popędza go do myślenia w języku rosyjskim. Ten sposób nauczania pozwala na naukę języka w sposób naturalny jak nauka w życiu codziennym, podczas konwersacji z ludźmi. Nasz kursant nigdy już nie będzie musiał myśleć po polsku, a następnie szybko w głowie tłumaczyć na język rosyjski swoją wypowiedz, tak aby nie wprowadziła ona zbyt długiej pauzy w rozmowie.

Nasi kursanci mówią po rosyjsku szybko i biegle!

Nauka rosyjskiego online

według naszej metody jest odpowiednia do wszystkich celów nauczania.

Wszystko powyższe sprawia, iż nasz kurs rosyjskiego online uczy myśleć po rosyjsku!

Każdy inny tradycyjny kurs języka rosyjskiego jest pozbawiony tego najważniejszego aspektu.

Niemniej jednak, nauka języka rosyjskiego nie ogranicza się tylko do mówienia. Kursant myślący po rosyjsku naturalnie wychwytuje podstawy rosyjskiego i zasady gramatyki. To pozwala z łatwością uczyć się charakterystycznych zasad gramatyki języka rosyjskiego. Na lekcjach duża uwagę przywiązujemy do zasad ortografii i gramatyki. Język rosyjski online doskonale pomaga na bieżąco, wychwytywać błędy. Uczeń uczy się automatycznie, bez chwili namysłu mówić poprawnie i władać językiem.

Nasz najwolniejszy student, będzie najszybszy w nauce języka względem tradycyjnej metody nauczania.

Wieloletnia usilna praca zespołu filologów, stworzyła metodę, która stała się podstawą nauczania w naszej wyjątkowej szkole. Nauka języka rosyjskiego dzięki stworzonej metodzie jest szybka i efektywna. Dzięki naszej metodzie i opracowaniom, najbardziej zbliżonym do "żywego języka", będziesz mógł biegle posługiwać się językiem rosyjskim zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy. W metodzie zastosowane jest bogate i nowoczesne słownictwo, wyeliminowane zostało słownictwo, które nie używa się lub prawie nigdy nie używa się w życiu codziennym i pracy. Dzięki temu student nie marnuje czasu i pieniędzy na naukę tego, co jest bezużyteczne, czerpie z metody pełną korzyść. Student, który odbył u nas taką samą liczbę godzin co inny student w innej szkole lub kursach, u nas osiągnie minimum dwukrotnie lepszą znajomość języka rosyjskiego.

Rosyjski online z Rukorepetycje to oszczędność finansowa.

Dzięki efektywności nauczania, szybkie postępy w nauce przekładają się na oszczędność pieniędzy, które uczeń wyda za cały okres nauki języka rosyjskiego. Im szybciej nasi kursanci opanują zakładany poziom, tym mniej w stosunku do tradycyjnej metody, będą musieli wydać pieniędzy za naukę. W ten sposób my osiągniemy dobra opinię, a nasz klient zaoszczędzi wiele pieniędzy na osiągnięcie zakładanego poziomu.

Nauka rosyjskiego online z Rukorepetycje to możliwość nauki o każdej porze dnia, w dogodnym czasie, w dowolnym dniu tygodnia.

Współczesny świat pędzi na szalonych obrotach. Każda minuta jest cenna, tym bardziej każda wydana złotówka. Język rosyjski online z nami pozwoli zaoszczędzić wiele pieniędzy i wiele czasu. Dostosuj czas nauki języka rosyjskiego do własnych potrzeb.

Więcej o naszej metodzie nauki języka rosyjskiego.

Każda inna metoda, która polega na uczeniu się na pamięć zwrotów i słówek, a nie uczy prawidłowego automatycznego mówienia bez chwili namysłu, jest metodą tradycyjną. Nie ma różnicy, jakie środki przekazu są zastosowane, nagrania wymowy, programy komputerowe, czaty językowe, zadania z podręczników lub ćwiczenia, dołączone obrazki z nagraniami audio lub wideo itp. Uczenie się na pamięć jest najmniej efektywną metodą nauki języka. Człowiek wcześniej czy później zapomni większość z tego, czego nauczył się na tradycyjnych kursach. Tak samo, jak zapomniał np. wierszyki, których uczył się w szkole na pamięć. Tradycyjna metoda wymaga ciągłego podtrzymania znajomości języka. Człowiek jest zmuszony stale odświeżać znajomość języka. Tym samym będzie zmuszony ciągle wydawać swoje pieniądze na odświeżanie języka. Tylko żywa nauka w życiu codziennym w obcym kraju da maksymalne efekty. Nie każdy może i chce wyjechać na stałe do innego kraju. Nasi lektorzy z Rosji sprawią, iż Rosja przyjedzie do Ciebie podczas każdej lekcji.

 

Naturalna, metoda automatycznego mówienia przypomina jazdę na rowerze, gdy człowiek raz się nauczy, nawet po wieloletniej przerwie siądzie na rower i automatycznie, bez chwili namysłu pojedzie do przodu. Tak samo, jak nasi studenci, jeśli będą mieli wieloletnią przerwę w nauce języka rosyjskiego, po wielu latach nauki nic nie przepadnie. Nasi studenci będą umieli zastosować w życiu wszystko to, czego się nauczyli na naszych lekcjach.

Jeśli człowiek nie myśli w języku obcym, to nigdy nie ma prawa powiedzieć, iż zna dany język obcy. Tak samo, jak myśli w języku ojczystym, musi umieć myśleć w języku obcym, tylko wtedy ma prawo dumnie powiedzieć, że zna język obcy.

Mów biegle po rosyjsku!

biegły rosyjski
Copyright © 2014- RuKorepetycje. All rights reserved.
telefon

Telefon: +48 732 995 681

RuKorepetycje.pl

facebook facebook
wykrzyknik

Nauka rosyjskiego online

według naszej metody jest odpowiednia do wszystkich celów nauczania.
biegły rosyjski
wykrzyknik
Obraz metody sputnik
biegły rosyjski
Copyright © 2014- RuKorepetycje. All rights reserved.
wykrzyknik
Obraz metody sputnik

Nauka rosyjskiego online

biegły rosyjski